O nas

Kolsar Recykling Sp. z o.o. funkcjonuje nieprzerwanie od roku 2014. W ciągu 5 lat działalności zyskała wysoką rozpoznawalność na rynku lokalnym, co sprawiło, że na chwilę obecną jest niekwestionowanym liderem w branży gospodarowania odpadami na terenie miasta i gminy Koluszki.

Spółka prowadzi skup złomu stalowego, metali kolorowych, kabli, akumulatorów i makulatury w Koluszkach, przy ulicy Zielonej 1A. Co więcej spółka prowadzi skup katalizatorów oraz metali szlachetnych na terenie całego kraju. Dysponujemy własnym, profesjonalnym taborem samochodowym oraz sprzętem przeładunkowym, a także zestawem elektronicznych wag platformowych oraz samochodowych. Spółka posiada ponadto swój oddział w mieście Brzeziny, przy ulicy Południowej 12A, gdzie również prowadzony jest skup złomu, makulatury i metali kolorowych.

Spółka trudni się również kontenerowym wywozem gruzu, zmieszanych odpadów remontowo- budowlanych oraz odpadów zielonych i innych. Dysponujemy kontenerami o pojemnościach z zakresu od 3 m3 do 36 m3. Swoje usługi w tym zakresie oferujemy mieszkańcom i przedsiębiorcom działającym na terenie gminy Koluszki oraz ościennych gmin/powiatów.

Zbieranie i transport odpadów w Kolsar Recykling odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami, zawartymi w ustawie o odpadach. Spółka posiada aktualne zezwolenie na zbieranie odpadów, jest również wpisana w rejestrze BDO jako podmiot transportujący odpady, dzięki czemu istnieje możliwość wystawienia karty przekazania odpadów.
Przekazując odpady do przedsiębiorstwa posiadającego stosowne pozwolenia mają Państwo gwarancję, że śmieci nie trafią na dzikie wysypisko, ale zostaną przekazane do recyklingu.

Kolsar Recykling Sp. z o.o.

ul. Zielona 1A
95-040 Koluszki

Godziny otwarcia:
8:00 - 16:00 Pon-Pt
8:00 - 13:00 Sob

Zadzwoń

791 113 568 detal
790 306 462 hurt

kontakt@kolsar.pl
Polityka prywatności